Hakkımda

Merhaba, ben Efekan ÇAKIR. Bu site aracılığı ile bir şeylere karşı tepkilerimi kayıt altına almayı, öğrendiğim bilgileri pekiştirmeyi, öğrendiğim bilgileri bir başkasının öğreneceği şekilde anlatmaya çalışmayı, içeriğini kendim oluşturduğum bir arşive sahip olmayı amaçlıyorum. Elimden geldiği müddetçe bu site yürürlülüğünü devam ettirecektir, bunun için çabalayacağım.

Kısaca kendimi tanıtmam gerekirse, çok sıkı bir hayranı olmasam dahi takip ettiğim kişileri ve şeyleri şöyle bir listeleyeyim:

Takip ettiğim bu kişiler haricinde, görüldüğü üzere yazılım ile az çok alakadarım. Şuan yapmadığım ancak yapmak istediğim şeyler ise şöyle:

  • Düzenli kitap okuru olmak
  • Düzenli tiyatro izleyicisi olmak
  • Müzik türlerine ve ortaya çıkış durumlarına hakim olmak
  • Vaktini bilgisayar başında çarçur eden birisi olmaktan kurtulmak

Ben bu yazıyı yazdığım tarih olan 14 Ağustos 2016’da 19 yılını oksijen alıp karbondioksit vererek yaşamını  Türkiye Cumhuriyeti topraklarında sürdürmeye devam eden bir gencim. Şu anda üniversite kayıtlarıyla meşgulüm ve önümde yer alan 10 yıllık süreçte az çok birşeyler öğrenmiş bir mimar olmayı hedefliyorum. Bu sayfayı şuan oluştururken kendime ait önemli gelişmeleri buraya kaydetmeyi planlıyorum. Her yeni gelişme neticesinde bu sayfayı güncelleyerek tarihiyle beraber eklemelerde bulunacağım. Şuan için mimarlık bölümünü kazanmış olmam ve 1 yıllık süreç sonunda tekrar öğrenciliğe dönmem gerçekten önem taşıyor.

 

Umarım hayat daha güzel olur, saygı daim olsun.