Geforce Now Founder Hesabı Nasıl Alınır?

Geforce Now Founder Hesabı Nasıl Alınır?

Popüler ekran kartı üreticisi Nvidia oyun oynama zevkine sahip olmayı kolaylaştıracak bir proje üzerinde zaten bilindiği gibi çalışmakta. GeForce Now adını verdikleri bu proje oyun severlere yüksek donanımlı oyun bilgisayarları edinmeden dahi oynama imkanını sağlıyor. GeForce Now’ın beta sürecine geçip herkese açılmasıyla birlikte sunulan 3 ay ücretsiz biçimde sıra beklemeden sisteme dahil olma imkanı sağlayan founder hesabı kısa sürede alıma kapandı. Ellerinde bu üyeliklere sahip olan ve o kadar da ilgisini çekmeyen kişiler ise bu hesapları satışa sundu.

Herhangi bir ücret ödemeden bu hesaplara hala sahip olunabiliyor. Bunun için gereken ise Kanada merkezli bir vpn sağlayıcısı kullanmak.

Kanada üzerinden bağlantınızı gerçekleştirdiğinizde GeFore Now’ın internet sitesinde founder hesap üyeliklerinin hala alınabildiğini göreceksiniz. Edindiğiniz bu hesap ile ilk 3 ay ücretsiz olarak kullanabileceğinizi unutmayın.

İyi oyunlar dilerim. 🙂

Yazıda bir hata, eksik varsa ya da eklemek istediğiniz bir şey varsa lütfen yorum yaparak bildirmekten çekinmeyin, bu yazıyı olabilecek en iyi hale birlikte getirelim.
# # # #
Anasayfa      Genel      Geforce Now Founder Hesabı Nasıl Alınır?

Bir cevap yazın

textsms
account_circle
email

Geforce Now Founder Hesabı Nasıl Alınır?
Popüler ekran kartı üreticisi Nvidia oyun oynama zevkine sahip olmayı kolaylaştıracak bir proje üzerinde zaten bilindiği gibi çalışmakta. GeForce Now adını verdikleri bu proj…
Okumaya devam etmek için QR kodunu tarayın
2020-05-28